Aktualności - budżet obywatelski

Ostateczne listy projektów do głosowania BO 2025

 Do 11. edycji Budżetu Obywatelskiego złożono 247 wniosków. Po weryfikacji formalnej i merytorycznej do głosowania trafi łącznie 169 projektów, z czego 35 projektów o charakterze ogólnomiejskim oraz 134 projekty obejmujące części miasta, zwane okręgami konsultacyjnymi. Każdy projekt ma przydzielony numer. Poniżej prezentujemy ostateczne listy z projektami do głosowania.

Listy projektów BO 2025 po spotkaniach z mieszkańcami

Zakończyliśmy etap spotkań z mieszkańcami, którzy złożyli wnioski do Budżetu Obywatelskiego na 2024 rok i zgodnie z zapisami § 4 pkt 16 Uchwały nr XLIII/806/22 Rady Miasta Tychy z dnia 29 września 2022 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia Budżetu Obywatelskiego miasta Tychy  poniżej publikujemy listę zadań po weryfikacji.

Harmonogram spotkań

Poniżej zamieszczamy harmonogram spotkań w Głównym Punkcie Konsultacyjnym przy ul. Barona 30 pok. 209, dotyczących projektów złożonych do Budżetu Obywatelskiego na rok 2025:

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X