Aktualności - budżet obywatelski

SKONSULTUJ SWÓJ PROJEKT!

15 lutego odbędzie się spotkanie na którym, będzie można porozmawiać z urzędnikami i dowiedzieć się, jak poprawnie zgłosić projekt, by przeszedł weryfikację formalną i merytoryczną. Przyjdźcie w czwartek do Urzędu Miasta Tychy przy al. Niepodległości 49, do sali nr 100 na pierwszym piętrze. Będziemy dla was dostępni w godzinach od 15:30 do 17:30.

A MOŻE PROJEKT MIĘKKI W RAMACH BO?

W ramach Budżetu Obywatelskiego oprócz zadań inwestycyjnych można również składać projekty o charakterze miękkim, przykładem takich projektów są różnego rodzaju szkolenia, kursy, konkursy, występy, imprezy tematyczne, festyny, spotkania integracyjne i warsztaty.

NAPISZ PROJEKT DO BO!

Jeżeli chcesz zmienić coś w swoim najbliższym otoczeniu… Chciałabyś / chciałbyś poprawić wygląd naszego miasta… To teraz jest taka możliwość! Jednym z narzędzi pozwalającym na dokonanie realnych zmian jest Budżet Obywatelski.

Rozpoczynamy kolejną edycję BO!

Już w najbliższy poniedziałek 22 stycznia br. rozpocznie się zbieranie wniosków do kolejnej  11. edycji Budżetu Obywatelskiego na rok 2025. Do wydania jest łącznie 5 milionów złotych.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X