Konsultacje

Konsultacje dotyczące zagospodarowania nowego centrum miasta

Kontynuujemy konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania nowego centrum miasta.

Konsultacje społeczne Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (SUMP)

Dokument „Dobra Mobilność 30/50 – Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla obszaru Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego” wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko został przekazany do konsultacji społecznych. Konsultacje potrwają do dnia 11 kwietnia 2023 r.

Konsultacje Tyskiego Hubu Zielonej Gospodarki

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji w sprawie Tyskiego Hubu Zielonej Gospodarki przy al. Piłsudskiego w Tychach. Zadanie planowane jest do współfinansowania ze środków Funduszu Sprawiedliwej Transformacji w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytetu X Fundusze Europejskie na Transformację.

Konsultacji projektu uchwały w sprawie Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Tychy na rok 2023.

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Tychy na rok 2023.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X