Aktualności

Nabór osób wskazanych przez organizacje pozarządowe do komisji konkursowej

Zapraszamy do zgłoszenia się celem wzięcia udziału w pracach komisji konkursowej

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2024 roku.

Prezydent Miasta Tychy ogłasza Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2024 roku.

Ofertę, należy przygotować i wysłać w elektronicznym Generatorze wniosków eNGO dostępnym na stronie: https://tychy.engo.org.pl/konkursy-trwajace a następnie złożyć papierowo/elektronicznie poprzez epuap.

Informacja o wynikach - otwarty konkurs ofert NPP/NPO na rok 2024

Wyniki otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w 2024 roku pn: „Prowadzenie na terenie miasta Tychy punktów nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej”

Konsultacje 18/2023

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji w sprawie projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego przy ulicy Katowickiej.

Konsultacje 17/2023

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji w sprawie zmiany projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie Alei Jana Pawła II oraz ulic: Armii Krajowej i Elizy Orzeszkowej w Tychach.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X