Aktualności

Początek prac nad Rocznym Programem Współpracy 2025

Jak co roku, po pierwszym półroczu, przystępujemy do pracy nad rocznym programem współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi. 

Zapraszamy lokalne organizacje pozarządowe do udziału w tworzeniu dokumentu, na którym opiera się współpraca pomiędzy samorządem a sektorem pozarządowym.  

Chcecie wziąć czynny udział w przygotowaniu? Zapoznajcie się z Ogłoszeniem i ważnymi datami poniżej.

Mały grant 4/2024

Oferta złożona przez Stowarzyszenia Pszczelarzy w Tychach na realizację zadania publicznego pn.

"Poprawa stanu zdrowia i przygotowanie do zimowli rodzin pszczelich w pasiekach na terenie Gminy Tychy"

Otwarty konkurs ofert

Pełna treść ogłoszenia, z którą należy się zapoznać, znajduje się w załączeniu.

Działalność na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka

Zaproszenie NGO do udziału w miejskim wydarzeniu 22.06.2024

Serdecznie zapraszamy tyskie organizacje pozarządowe do udziału w wydarzeniu pod nazwą „20. rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej / Śląskie! Europa!”

Termin i miejsce: sobota 22 czerwca br. w godzinach od 14.30 – 20.30, w Miejskim Parku Solidarności w Tychach

Ze względu na zasięg wydarzenia, spodziewamy się dużej liczby mieszkańców, nie tylko naszego miasta, ale i całego województwa, dzięki czemu będą mieli Państwo okazję do promowania działań swojej organizacji jak podjęcia aktywności w postaci dowolnych akcji, gier i zabaw, które uatrakcyjnią wydarzenie. W związku z zasadami głównego organizatora nie może to być gastronomia.

Ze swojej strony zapewniamy namiot, dodatkową przestrzeń/teren, stoły i ławki oraz oznaczenie namiotu, dostęp do namiotu organizatora, identyfikatory. Natomiast nie możemy zapewnić dostępu do prądu.

Organizacje pozarządowe zainteresowane aktywnym udziałem w wydarzeniu prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i wysłanie na adres   w terminie do 27 maja br.

Na podstawie zgłoszeń miasto Tychy, jako współorganizator wydarzenia, ma prawo wyboru organizacji. Licząc na Państwa pomysłowość i udaną współpracę, zachęcamy do udziału. Pokażmy pozarządową siłę miasta.

Formularz zgłoszeniowy poniżej

Mały grant 3/2024

Oferta złożona przez Stowarzyszenie Abstynencki Klub Żeglarski "PAPROCANY" na zadanie publiczne pod nazwą: Utrwalanie trzeźwości poprzez aktywne działania grupowe.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X