Inicjatywy tyskich organizacji

Wystawa fotograficzna

„Dźwięki ciszy” to tytuł wystawy fotografii autorstwa Macieja Trlika z Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego, której wernisaż odbędzie się w poniedziałek, 24 kwietnia, o godz. 18.00 w galerii Spółdzielczego Domu Kultury „Tęcza” w Tychach.
Wystawa potrwa do końca maja. Wstęp jest wolny.

Razem z nami – wsparcie obywateli z Ukrainy z wykorzystaniem potencjału podmiotów reintegracji społecznej

Informujemy, że Centrum Integracji Społecznej w Tychach prowadzone przez fundację Internationaler Bund Polska w dniu 02.01.2023r. rozpoczęło realizację projektu „Razem z nami – wsparcie obywateli z Ukrainy  z wykorzystaniem potencjału podmiotów reintegracji społecznej”, którego celem jest integracja społeczno - zawodowa  osób uciekających z terenu Ukrainy.

Nabór do IV edycji Konkursu TYSKI SPOŁECZNIK ROKU

 


W Konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne, grupy nieformalne, organizacje pozarządowe oraz instytucje (w tym placówki oświatowe) i przedsiębiorcy. Celem organizacji Konkursu jest upowszechnianie postaw prospołecznych i docenianie bezinteresownego udziału w społecznych inicjatywach.
Tym razem nagroda jest przyznawana w trzech kategoriach dla osoby, dla instytucji (np. dla organizacji pozarządowych, placówek oświatowych, jednostek miejskich, firm, urzędów) oraz dla wolontariusza roku.

XX Festiwal Piosenki i Twórczości Osób Niepełnosprawnych

Serdecznie zapraszamy na dedykowany tydzień osób z niepełnosprawnościami

Jak i na Ośrodkowe święto - XX Festiwal Piosenki i Twórczości Osób Niepełnosprawnych! Możecie odwiedzić nas podczas Dnia Otwartego. A zwieńczeniem tego tygodnia będzie Piknik Rodzinny w Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany! 

Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej 2.0

 

Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej 2.0 organizuje wsparcie dla osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym za pośrednictwem podmiotów ekonomii społecznej, w tym poprzez udzielenie dotacji na zakładanie przedsiębiorstw społecznych i wsparcie funkcjonujących przedsiębiorstw w tworzeniu dodatkowych miejsc pracy.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X