Konsultacje zakończone

Konsultacje 2/2024

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji projektu Uchwały w sprawie przyjęcia Miejskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego do roku 2030

Konsultacje 20/2023

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji w sprawie przyjęcia Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej oraz Ochrony Osób Doznających Przemocy Domowej na lata 2024-2027.

Konsultacje 19/2023

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji z NGO w sprawie projektu pn. "Budowa Metropolitalnej drogi rowerowej (Velostrada nr 3) w obszarze GZM (Katowice-Tychy) na terenie Gminy Tychy".

Konsultacje 18/2023

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji w sprawie projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego przy ulicy Katowickiej.

Konsultacje 17/2023

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji w sprawie zmiany projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie Alei Jana Pawła II oraz ulic: Armii Krajowej i Elizy Orzeszkowej w Tychach.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X