Konsultacje zakończone

Konsultacje 10/2024

Przedmiot konsultacji:

Projekt Uchwały Rady Miasta Tychy w sprawie przyjęcia „Aktualizacji planu adaptacji miasta Tychy do zmian klimatu do roku 2030”

Konsultacje 9/2024

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ul. Dzwonkowej, Jaskrów i Marzanny w Tychach

Konsultacje 8/2024

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Beskidzkiej, Oświęcimskiej, Długiej i Goździków w Tychach – etap II.

Konsultacje 7/2024

Projekt uchwały w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie Osiedli H i Ł pomiędzy ulicami: Stoczniowców’70, Harcerską, Żwakowską, al. Bielską oraz Parkiem Jaworek w Tychach, przyjętego Uchwałą Nr XLVII/880/23 Rady Miasta Tychy z dnia 9 lutego 2023 r. w granicach terenu oznaczonego symbolem MW17.

Konsultacje 6/2024

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie Osiedli H i Ł pomiędzy ulicami: Stoczniowców’70, Harcerską, Żwakowską, al. Bielską oraz Parkiem Jaworek w Tychach, przyjętego Uchwałą Nr XLVII/880/23 Rady Miasta Tychy z dnia 9 lutego 2023 r. w granicach terenu oznaczonego symbolem MW17.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X