Aktualności

Praca dla wolontariusza - Festyn w Cielmicach

Rada Osiedla "Cielmice" poprosiła nas o pomoc przy XIX Świętojańskim Festynie Odpustowym. Poszukujemy 2 osób do malowania twarzy i 2 osób do pomocy porządkowej na początku festynu.

Miejsce: Siedziba Kółka Rolniczego w Tychach-Cielmicach (plac wokół budynku przy ul. Jedności 2, przy Sali Przyjęć Karlik)
Data: 23 czerwca (niedziela)
Godzina: 16:00-20:00 (malowanie twarzy)
Godzina: 16:00-około 17:00 (pomoc porządkowa).
Szablon TCW 86

Praca dla wolontariusza - Zawody Balonowe o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego, obsługa zaplecza pikniku.

Przy okazji festynu odbędą się Zawody Balonowe o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego. Miejskie Centrum Kultury poprosiło nas o pomoc wolontariatcką. Poszukujemy 2 osób do obsługi wydarzenia i 2 osób do obsługi zaplecza już w trakcie pikniku.

Miejsce: Tychy Park Miejski Solidarności (plac przy "Żyrafie")
Data: 22 czerwca (sobota)
Godzina: 10:00-15:00 (2 osoby do pomocy przy zawodach)
Godzina: 15:00-20:00 (2 osoby do obsługi zaplecza - bufet dla artystów).
 Szablon TCW 82

Praca dla wolontariusza - Zawody Balonowe o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego

Podczas Festynu z okazji 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej będziemy obecni z naszym stoiskiem Tyskiego Centrum Wolontariatu. Obok będzie mieścić się stoisku Klubu Seniora "Platyna" prowadzonego podobnie jak TCW przez Fundację IB Polska. Poszukujemy około 4-5 osób (może być rotacyjnie) do malowania twarzy, pomocy na stoiskach, promocji itd.

Miejsce: Tychy Park Miejski Solidarności (plac przy "Żyrafie")
Data i godzina: 22 czerwca (sobota), godziny: 14:00-20:00.
Szablon TCW 81

Zapraszamy na Spotkanie Klubu Wolontariusza

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Wolontariusza, które odbędzie się 18 czerwca (wtorek) w siedzibie Tyskiego Centrum Wolontariatu przy ulicy Edukacji 11a. Przy słodkim poczęstunku i kawie porozmawiamy o wolontariacie i nie tylko :)

Działo się - III Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Dery, Dzień Dziecka na Cielmicach i Ekologiczny Festyn Sąsiedzki

  • 8 czerwca Wolontariusze TCW pomagali w pięknej, lokalnej inicjatywie Rady Osiedla Cielmice jakim były obchody Dnia Dziecka. Wydarzenie odbyło się na terenie SP 23, a nasi wolontariusze zajmowali się tam pracami porządkowymi oraz malowaniem twarzy dzieciom
  • 9 czerwca na Stadionie Lekkoatletycznym w Tychach odbył się III Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Dery. Wydarzenie to zgromadziło wielu kibiców, zawodników oraz miejskich oficjeli. Nasi wolontariusze pomagali przy pracach porządkowych i konkurencji.
  • 9 czerwca na terenie TSM "Zuzanna" odbył się również Ekologiczny Festyn Sąsiedzki. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji - w tym stoiska ze słodkościami, kiermasz rękodzieła, warsztaty, gry i zabawy, konkurs z nagrodami i koncert zespołu Live Music. Wolontariusze TCW pomagali w rozkładaniu i składaniu stanowisk oraz podczas Festynu obsługiwali m. in. grę, stoiska ze słodkościami i inne.

DZIĘKUJEMY! :)

dzieńdziecka Cielmice

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X