Jak pozyskać wolontariuszy

Organizacja, która szuka wolontariuszy, może za pośrednictwem Tyskiego Centrum Wolontariatu zamieścić swoją ofertę na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do kontaktu z Koordynatorem Centrum. Z podmiotami, które zdecydują się na współpracę podpiszemy porozumienie o współpracy.

Oferta pracy wolontarystycznej przygotowana na naszym formularzu powinna zawierać opis stanowiska pracy wraz z zakresem obowiązków.

Zachęcamy również do przygotowywania ofert pracy zdalnej, w tym dla osób niepełnosprawnych. Organizacja może przygotować wiele ofert na różne stanowiska

Zapraszamy na spotkania i szkolenia dla organizacji oraz dla wolontariuszy. Informacje o szkoleniach będą pojawiać się na stronie aktualności Tyskiego Centrum Wolontariatu.

 

Druk do pobrania

Formularz Oferty Wolontariatu

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X