Oferty pracy dla wolontariuszy

Wybierz typ ofert pracy: Wszystkie | Oferty jednorazowe | Oferty stałej pracy

Praca dla wolontariusza - umycie okien i wyprowadzanie psa.

Poszukujemy aktualnie wolontariuszy
  • do wyprowadzania psa dla pani mieszkającej na Osiedlu "B" - poszukujemy osoby, lub kilku osób wymiennie do stałego wyprowadzania na spacer psa rano i popołudniu. Zależy nam na osobie, która jest już nieco "obyta" z psami, bo zwierzak jest wymagający i nieufny - może szarpnąć itd. 
  • dla seniorki z osiedla "C" poszukujemy chętnej osoby lub dwóch do umycia okien z mieszkaniu. Termin do ustalenia - jak będzie pasować.

Szablon TCW 89

Praca dla wolontariusza - Festyn w Cielmicach

Rada Osiedla "Cielmice" poprosiła nas o pomoc przy XIX Świętojańskim Festynie Odpustowym. Poszukujemy 2 osób do malowania twarzy i 2 osób do pomocy porządkowej na początku festynu.

Miejsce: Siedziba Kółka Rolniczego w Tychach-Cielmicach (plac wokół budynku przy ul. Jedności 2, przy Sali Przyjęć Karlik)
Data: 23 czerwca (niedziela)
Godzina: 16:00-20:00 (malowanie twarzy)
Godzina: 16:00-około 17:00 (pomoc porządkowa).
Szablon TCW 86

Praca dla wolontariusza - Zawody Balonowe o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego, obsługa zaplecza pikniku.

Przy okazji festynu odbędą się Zawody Balonowe o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego. Miejskie Centrum Kultury poprosiło nas o pomoc wolontariatcką. Poszukujemy 2 osób do obsługi wydarzenia i 2 osób do obsługi zaplecza już w trakcie pikniku.

Miejsce: Tychy Park Miejski Solidarności (plac przy "Żyrafie")
Data: 22 czerwca (sobota)
Godzina: 10:00-15:00 (2 osoby do pomocy przy zawodach)
Godzina: 15:00-20:00 (2 osoby do obsługi zaplecza - bufet dla artystów).
 Szablon TCW 82

Praca dla wolontariusza - Zawody Balonowe o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego

Podczas Festynu z okazji 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej będziemy obecni z naszym stoiskiem Tyskiego Centrum Wolontariatu. Obok będzie mieścić się stoisku Klubu Seniora "Platyna" prowadzonego podobnie jak TCW przez Fundację IB Polska. Poszukujemy około 4-5 osób (może być rotacyjnie) do malowania twarzy, pomocy na stoiskach, promocji itd.

Miejsce: Tychy Park Miejski Solidarności (plac przy "Żyrafie")
Data i godzina: 22 czerwca (sobota), godziny: 14:00-20:00.
Szablon TCW 81

Praca dla wolontariuszy - III Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Dery

Szukamy osób, które pomogą przy III Mityngu Lekkoatletycznym im. Jana Dery. Pomoc potrzebna przy zawodach dla dzieci (zapisywanie wyników, pilnowanie porządku) oraz przy prostych pracach fizycznych. 
Szablon TCW 79

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X