Oferty pracy dla wolontariuszy

Potrzebni wolontariusze do pomocy osobie starszej

Potrzebni wolontariusze do pomocy osobie starszej w zrobieniu zakupów i wykupieniu leków - Tychy Osiedle "H". Pani do 26 maja będzie potrzebować około 1-2 razy w tygodniu pomocy w zrobieniu zakupów i wykupieniu leków.
Więcej szczegółów pod numerem telefonu 789 489 531

Potrzebni wolontariusze na Festiwalu Chleba

8 maja w Tychach na Skwerze Starego Alojza (Osiedle C, rejon ulicy Ciasnej i Niepodległości) odbędzie się Festiwal Chleba organizowany przez Uniwersytet Trzeciego Wieku przy tyskiej Filii Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Tychach. Potrzebna będzie pomoc przy rozstawianiu stoiska (około 15) i zwijaniu (około 19).
Wiąże się to z dosć cieżką pracą fizyczną w związku z tym potrzebujemy silnych wolontariuszy lub silne wolonaraiuszki w liczbie czterech 🙂
Zapraszam do kontaktu pod nr telefonu 789 489 531
Jarosław Gracka
Zostań wolontariuszem na Festiwalu Chleba 1

Oferta pracy wolontarystycznej nr 3/2023

Poszukujemy asystent-a/tki integracji dla rodziny ukraińskiej mieszkającej w Tychach (samotna matka z dwójką dzieci) mieszkającej w jednym z miejsc zbiorowego zakwaterowania uciekinierów z Ukrainy w Tychach. Mama dzieci obecnie złamała nogę. Zadanie wolontariusza będzie polegało: na odprowadzaniu dzieci na zajęcia pozalekcyjne:
1. Wtorek - 7, 14, 21 luty - zajęcia sportowe na ul Budowlanych 156 o godzinie 17. Czas trwania do dwóch godz. lekcyjnych.
2. Środa - 8,15,22 luty - zajęcia teatralne na ul Niepodległości 32 , Teatr Belfegor o godzinie 17. Czas trwanie nie dłużej niż 2 godz. lekcyjne.
3. Sobota - 11, 18 luty - zajęcia fakultatywne na ul Niepodległości 32, Teatr Belfegor w godzinach 9-13.
Informacje i kontakt w sprawie oferty - Fundacja Internationaler Bund Polska: ; tel. 32 219 10 10

Oferta pracy wolontarystycznej 2/2023

Organizacja pozarządowa (Internationaler Bund Polska) poszukuje osoby zainteresowanej pomocą w archiwizacji dokumentacji za 2022. Brzmi strasznie nudno, ale praca niezwykle pożyteczna. Będzie też okazja do porozmawiania o tym czym się zajmujemy i dlaczego. Chętnych prosimy o kontakt: Bartłomiej Szymczyk - ; tel.: 32 219 10 10

Oferta pracy wolontarystycznej 1/2023

Poszukujemy osób do wyprowadzania psa należącego do osoby niepełnosprawnej, która powróciła ze szpitala i przez okres dwóch miesięcy od 5.02.2023 jest bez opieki. Z psem trzeba wychodzić dwa lub trzy razy dziennie, więc jest to raczej zadanie dla większej ilości osób. Miejsce zamieszkania psa - okolice stadionu miejskiego, ul. Edukacji. Pies duży, ale przyjazny. Ewentualnych chętnych prosimy o kontakt: Bartłomiej Szymczyk - ; tel.: 32 219 10 10

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X