Spotkania/szkolenia

Szkolenia dla koordynatorów wolontariatu w organizacjach.

Zapraszamy na szkolenia z zakresu zarządzania wolontariatem mające na celu przygotowanie organizacji do współpracy z wolontariuszami (prawne regulacje wolontariatu, rekrutacja wolontariuszy, komunikacja z wolontariuszami, zakończenie współpracy z wolontariuszem). Koordynatorzy poznają metody wdrażania programu wolontarystycznego w organizacji, budowania współpracy zespołowej i zagospodarowanie potencjału poszczególnych wolontariuszy. Pogłębią wiedzę o tym, jak zdobywać, motywować i utrzymać wolontariusza.

Szkolenia dla wolontariuszy

Zapraszamy wolontariuszy na szkolenie wprowadzające w zagadnienia wolontariatu. Z nami poznasz podstawy prawne, kwalifikacje wolontariuszy, prawa i obowiązki, kodeks etyczny, fakty i mity dotyczące wolontariatu.

Terminy szkoleń i spotkań podamy wkrótce.

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X